Nábytek na zakázku dostupný pro všechny

+ 420 608 866 110 | Po-Pá 7-16

Máte již představu o tom,

co chcete vyrobit ?

NEZÁVAZNĚ POPTAT

O nás

Historie firmy

Na trhu působíme od roku 2004. Na začátku jsme byli dva společníci a dlouhou dobu působili v malé dílně na okraji města. Postupem času a množstvím práce, která se nám k naší radosti stále navyšovala, jsme se v roce 2008 přestěhovali do větších prostor a nakoupili řadu nových strojů a vybavení, abychom byli schopni uspokojit poptávku našich zákazníků. K tomu patřilo i navýšení našeho poštu. Jsme velmi hrdí na to, že již teď máme mnoho zákazníků po celé Republice a i mimo hranice. Naším cílem je vybudování dalších ještě větších prostor a rozrůst se ještě o další spolupracovníky. Členové firmyJakub Opálka
Spoluzakladatel společnosti

Již jako malý jsem velmi rád při práci pozoroval svého dědečka stolaře. Obdiv k této práci mě neopouštěl celé dětství, proto moje volba budoucího povolání byla jasná. Po získání výučního listu v oboru stolař - truhlář jsem 6 let sbíral zkušenosti ve Valašském muzeu v přírodě. V roce 2002 jsem se rozhodl zkusit štěstí jako samostatný živnostník. A protože ve dvou se to lépe táhne, po necelých dvou letech jsem oslovil Lukáše Liďáka, který s nápadem na spolupráci souhlasil. Za tu dobu se toho kolem nás hodně změnilo, my se však stále snažíme společně vyhovět přání našich zákazníků.

Lukáš Liďák
Spoluzakladatel společnosti

Již od raného věku jsem měl velmi bízko k přírodě a tím i ke dřevu, proto mé rozhodnutí kam na školu bylo zcela jasné.

Při studiích jsem se seznamil s Jakubem Opálkou a po prvních zkušenostech nás obou jako zaměstnanci, za mnou přišel s nápadem založit svou vlastní výrobu.

Bylo to jedno z nejvíce zásadních rozhodnutí v mém životě a jsem rád, že se nám společnými silami daří vyrábět pěkné a zajímavé výrobky a mít za sebou velikou řadu spokojených zákazníků.

10

let zkušeností


650+

hotových výrobků


130+

spokojených klientů
CHCETE VYROBIT NÁBYTEK PODLE VAŠICH PŘEDSTAV?Lukáš Liďák

spolumajitel firmy


+420 608 866 110

Po - Pá 7-16hod

info@stolarstvi-roznov.cz


NAPIŠTE NÁM SVÉ POŽADAVKY


Ukázky posledních prací


Vestavná skříň
Vestavná skříň
Laminovaná kuchyňská linka s DTD dvířky
Laminovaná kuchyňská linka s DTD dvířky